Infrastruktūras būvniecība

Ģeotehniskos būvrisinājumos Leca® keramzīts ir izmantots jau vairākus gadu desmitus, un uz šodienu infrastruktūras būvniecībā kļuvis par ļoti plaši izplatītu materiālu. Keramzīts ir izmantots daudzos veiksmīgos projektos dažādās valstīs, un tas ir atrisinājis visdažādākās ģeotehniskās problēmas.

Šajā sadaļā atradīsiet vienkāršus ar iegrimes, stabilitātes un grunts spiedienu saistītu problēmu risinājumus. Leca keramzīts tiek izmantots grunts pamatnes un ceļa uzbērumu būvniecībā, tostarp vieglā pildījuma konstrukcijās un kūkumošanās novēršanas risinājumos. Vairākās lapās atradīsiet materiālu parametrus un aprēķinu piemērus, kas palīdzēs plānot un īstenot jūsu projektus.

Näita rohkem
Leca-kevennysrakenne on kustannustehokas ratkaisu rata- ja tierakentamiseen!

Keramzīta īpašības var noderēt vairākām konstrukcijām vienlaikus un nodrošināt efektīvus daudzu ģeotehnisku problēmu risinājumus. Pateicoties mazai tilpummasai, labai nestspējai un vienkāršai izmantošanai Leca keramzīts ir pilnībā konkurētspējīgs (vieglais) pildmateriāls.

Tā kā vietējais Leca keramzīts neizdala gruntī kaitīgas vielas, tad šo materiālu var izmantot tur, kur būs saskaršanās ar gruntsūdeni un virszemes ūdeņiem.

Pateicoties nelielajam sablīvēšanās koeficientam (1,1) keramzīts būs rentabls vieglo konstrukciju materiāls daudzos projektos. Var panākt ievērojamu izmaksu ietaupījumu.

Please register your details first

Areas of interest