Leca® produkcijas dzīves cikls

Saint-Gobain savā darbībā apņemas attīstīt atbildīgu produkciju un risinājumus. Arī mēs kā Saint-Gobain koncerna daļa vēlamies būt priekšzīmīgs uzņēmums, kas izstrādā energoefektīvus, mērķiem atbilstošus un drošus būvrisinājumus, kā arī saudzīgi izmanto dabas bagātības. 

Vides ietekmes, kvalitātes, veselības un drošības jomā ievērojam nepārtrauktas pilnveidošanas principu.

Leca Life Cycle full

Tālāk ir aprakstīta Leca® produkcijas ietekme uz vidi visā tā dzīves cikla laikā.

1. POSMS

Izejvielu piegādāšana

Leca® keramzīts tiek ražots no dabiska māla. Pēc māla ieguves karjera teritorijā cenšas atjaunot iespējami sākotnējus apstākļus un to pārveido par ūdenstilpni, lauksaimniecības zemi vai apmežo.
 

Leca Life Cycle 1

2. POSMS

Keramzīta ražošana

Rotācijas krāsnī uzpūstais – apdedzinātais māls palielinās tilpumā līdz piecām reizēm. No viena kubikmetra dabiskā māla iegūst piecus kubikmetrus Leca keramzīta.
 

Leca Life Cycle 2

3. POSMS

Transports un sadales kanāli

Leca® keramzītu klientiem piegādā 50 l maisos, lielos maisos vai beramā veidā. To nogādā uz starpnieka būvmateriālu noliktavu vai tieši klientam. Tā kā keramzīts ir viegls materiāls, tā transportēšanu var optimizēt un samazināt transporta izmešu līmeni.
 

Leca Life Cycle 3

4. POSMS

Būvniecība

Leca® keramzītu pārsvarā izmanto ēku un infrastruktūras būvju kā arī ūdens aizvadīšanas risinājumos. Sava nelielā svara dēļ būvniecībai nav nepieciešama smaga celšanas tehnika un vieglie bloki ir vienkārši apstrādājami.
 

Leca Life Cycle 4

5. POSMS

Būvju izmantošana

Leca® keramzīts celtniecības darbos ir izmantots jau vairāk nekā 70 gadus, un tā ir daļa no ilgtspējīgas būvniecības. Leca® keramzīta produkcija ir izmantota un to izmanto energoefektīvās būvēs lai samazinātos būvēšanas un ekspluatācijas ietekme uz vidi.
 

Leca Life Cycle 5

6. POSMS

Būves nojaukšana

No Leca® keramzīta veidotās konstrukcijas un būves ir atkārtoti izmantojamas Keramzīta granulas būvēs ir izmantojamas atkārtoti. Keramzīta blokus pēc nojaukšanas var sadrupināt un vēlāk izmantot grunts darbiem.
 

Leca Life Cycle 6

Atsauces objekti

REDI tirdzniecības centra apzaļumojums aicina atpūsties

Helsinku Kalasatama rajonā virs SRV piederošā tirdzniecības centra REDI un galvenā ceļa Itäväyla tika izbūvēta gandrīz Esplanādes parka lieluma zaļā zona.
Lasīt vairāk
-
Mall of Tripla valgusrikas ja lopsakas rohekatus

Mall of Tripla gaismas pielietais un sulīgi zaļais jumts

Mall Of Tripla ir tirdzniecības centra, dzelzsceļa stacijas, viesnīcas un komercēku kopums Helsinkos.
Lasīt vairāk

Please register your details first

Areas of interest